Tesla створить "маршрутку" для підземних тунелів

Компактний електричний шаттл розрахований на 12 пасажирів.

НОВОСТИ
8. Jun 2020
360 просмотров
Tesla створить "маршрутку" для підземних тунелів

Ілон Маск оголосив свої наміри створити електричний громадський транспорт близько чотирьох років тому у другій частині “Генерального плану” діяльності Tesla. У ньому значились плани на виробництво компактного кросовера, пікапа, вантажівки і мікроавтобуса. Перші три вже відомі, а про останню ще нічого не було чути.

Tesla Model Y вже на ринку, Cybertruck та Semi на підході. Із появою The Boring Company для будівництва підземної високошвидкісної транспортної системи почали ширитись чутки про те, що електричного мінівена на агрегатах Model X компанія Tesla не будуватиме, натомість створить підземний шаттл.

Портал Electrek з посиланням на The Mercury News, повідомляє, що цього тижня транспортне відомство округу Сан-Бернардіно, що в штаті Каліфорнія, схвалило угоду з The Boring Company на експлуатацію тунелю. Він з’єднає містечко Ранчо-Кукамонга з міжнародним аеропортом “Онтеріо” швидкісним тунелем протяжністю в 4,5 км, яким будуть курсувати спеціальні транспортні засоби спільної розробки Boring і Tesla.

Повідомляється, що електричні транспортники розраховані на 12 пасажирів та їх багаж. Вони зможуть перевозити до 1 200 чоловік в день або понад 10 мільйонів в рік. Про самі транспортні засоби поки нічого не відомо, більше подробиць очікується у серпні або вересні.

Джерело: Electrek

Комментарии

Комментарии к этому сообщению не добавлены

Добавить комментарий

Вы должны войти в систему, чтобы добавить комментарий
PHP, HTML, CSS
Редактор E-AutoMarket
Последние комментарии
ok
Пять лучших б/у авто для здрав...