Як на українських дорогах тестують систему зважування-в-русі

Як на українських дорогах тестують систему зважування-в-русі WiM вантажівок

Статьи
8. Jun 2020
311 просмотров
Як на українських дорогах тестують систему зважування-в-русі

В Україні з 12 травня система зважування-в-русі WiM вантажівок проходить сертифікацію. Сертифіковано уже три майданчики, інформує пресслужба Укравтодору.

Як випробовують систему?

Це виглядає так: 3 вантажівки різних типів проїжджають через зважувальний пристрій. Щоб переконатись у точності замірів, машини проїжджають в різних умовах щонайменше по 5 разів.

Як розповідають дорожники, кожна машина проходить зважування порожньою, із загальним перевантаженням та перевантаженням окремої осі. Так само змінюється й швидкість проїзду: від 15 до 100 км/год. Випробовується навіть така ситуація, коли вантажівка їде не в центрі смуги, а притискається до лівого чи правого боку аби уникнути зважування. А для повної точності вимірювання – водій, що тестує кожну вантажівку залишається в ній на всіх етапах випробувань і регулярно наповнює паливний бак до максимуму.

“Під час випробувань, кожна машина проїжджає щонайменше 90 разів. Враховуючи умови на дорогах, тестування одного майданчика – не швидкий процес, він триває від 3 до 5 робочих днів”, – пояснили в Укравтодорі.

Що таке Weigh-in-Motion

Зважування-в-русі (Weigh-in-Motion, WiM) — це розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами.

Вона здійснює моніторинг руху на дорогах у режимі реального часу за допомогою обладнання, яке монтується в верхньому шарі покриття автомобільних доріг або на прогонових будовах мостів та шляхопроводів.

Источник: shotam.info

Комментарии

Комментарии к этому сообщению не добавлены

Добавить комментарий

Вы должны войти в систему, чтобы добавить комментарий
PHP, HTML, CSS
Редактор E-AutoMarket
Последние комментарии
ok
Пять лучших б/у авто для здрав...